Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Malishevë Kërkoj kujdestare

Naime Krasniqi

Sipas marrëveshjes orë/ditë

Kërkoj një Kujdestare për 3 Fëmijët e mi kam 3 Djem mosha 8 vjeqar 6 vjeqar 4 vjeqar per me shum informacione ju lutem të më Kontaktoni ne numrin +41767397082

Detale Profili

  • orari: Sipas marrëveshjes
  • Pagesa: Sipas marrëveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti