Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

Drita Leka (45)

mbas marveshjes orë/ditë 5 vite eksperiencë

Dua të punoj si kujdestare në diaspore. Kam vizen italiane dhe mundesi të rri ma gjat se 3 muj. Vendi i preferuar i imi gjindet në gjermoni, afer BREMEN. Por jam e gatshme edhe per zvicerr. Të interesuarit let më kontaktojn n numrin e telefonit. 00355685871636Detale Profili

 • Femër
 • 5 vite eksperiencë
 • mbas marveshjes orë / ditë
 • Pagesa:
 • Transporti nga ana juaj
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Hekuros
 • Pastroj shtëpinë
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

 • Shkollën e mesme

/komuniteti