Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Shkup Kërkoj kujdestare

Ze hra

8 orë/ditë

Kerkoj urgjentisht kujdestare per femi.Ne Bern, Por qe met vertet ka nevoj per pun dhe serioze. Mbi moshen 30. Te interesuarat le te kontaktojn whatsapp. Juni te mirpritur:) 0041765668089

Detale Profili

  • orari: 8
  • Pagesa: 500 Fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti