Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

K L

diten orë/ditë

pershendetjekerkojm kubdestare per femi ne gjermoni mosha te jet mbi 24 deri 40 vjeqflm teinteresuar tna kontaktojn ne what sapp viber 00491703017725

Detale Profili

  • orari: diten
  • Pagesa: ? Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti