Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

Nake Selmoni

. orë/ditë

Jam Nakja nga zvicra. Kerkoj nje kujdestare per femijet tane 3 vjeq dhe 1. rruga vajtje ardhje akomodimi dhe ushqimi ne shtepine tone. paga sipas marrveshjes.Per me shume info kontaktoni ne vib dhe watsapp +41764402012 Urgjent

Detale Profili

  • orari: .
  • Pagesa: . Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti