Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

merita topalli

10 ore pune orë/ditë 2 vite eksperiencë

jam interesuar per pune te kujdesem per femije kush ka interes te kontaktoj ne tel 0682161550 ose ne nr 0695520178 ne whatapp

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 10 ore pune
  • Pagesa: 700-800euro Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti