Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

b p

6 ore orë/ditë

pershendetje kerkojm njepuntoreper ndim ne restorand gjermoni mannheim mosha jo mbi 35 vjeq numer kontaktir vetem me kontrat pune 004915115514849 flm

Detale Profili

  • orari: 6 ore
  • Pagesa: marveshje Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti