Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Familja D

Marrveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje me nevojitet nje kujdestare per ne zvicer Ne kanton te Bernit Biel per 3 femij Mosha e kujdestares 20-30 te jet vakz e sjellshme dhe e dashur me femijet , te ket te drejt udhetimi me se largu deri ne dat 16 janar per me shum info bisedojm ne privat

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: Marrveshje
  • Pagesa: Marrveshje Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti