Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prizren Kërkoj kujdestare

Albulena Kryezi

Marrveshje orë/ditë

Pershendetje un jam Albulena nga Prizreni dhe jetoj ne Zvicer me duet Kujdestare (Dado) per dy femijt e mi te cilet jan ne moshen 6 dhe 4 vjec Pagesa Sipas marrveshjes ju lutem me kontaktoni ne nr: +41 76 371 14 16 ne Viber ose What's app. Faleminderit

Detale Profili

  • orari: Marrveshje
  • Pagesa: Sipas marrveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti