Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

A Z

7 orë/ditë

Pershendetje kerkoj nje Babysitter per 1 femij mosha 3 Vjet. Prej Dates 13.03.2020. +41 76 367 08 27

Detale Profili

  • orari: 7
  • Pagesa: 18 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti