Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

Gjystina Kuka

10 or pune orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje quhem Gjystina jam 25 vjece interesohem te punoj babysitter ne Aargau dhe Zurich Zvicer. Kush ka interes te shkruaj ne whatsapp ne kete numer +41762206212. Faleminderit nga GjystinaDetale Profili

  • Femër
  • 2 vite eksperiencë
  • 10 or pune orë / ditë
  • Pagesa: 700 fr
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 1 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Pregatis ushqim për fëmiun
  • Pastroj shtëpinë

Edukimi dhe kualifikimet

  • Fakulteti

/komuniteti