Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Malishevë Kërkoj kujdestare

Ilirjana Krasnici

10 or orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje Me duhet nje kujdestare per djalin. Zonjat qe ndodhen n zvicer t lutem te me kontaktojn 0041764750809

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 10 or
  • Pagesa: 500fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti