Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Nënat Shkruajnë

Çfarë shëron kanella e përzier me mjaltë

Kanella mund te perdoret ne forme pluhuri.

Psh: 1 kg mjalte me 7 luge gjelle me pluher kanelle. Kjo formule sherben per shume semundje si psh: infeksionin, mykun, diabetin, yndyrnat, impotencen tek burrat, problemet e stomakut, kolitin etj…!

Nuk ka kunderndikim dhe fenomen anesor. Pihet 3 here me nga 1 luge gjelle te holluar me caj ose me qumesht. 08/2012

Dhurata Mehmeti

/komuniteti