Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave
Ju lutemi kyquni në Komunitetin BebaIme duke shfrytëzuar fushën e kyqjes në të djathtë, nëse nuk jeni të regjistruar, regjistrimi është falas. Regjistrohu tani.

Ana Jana

pershendetje nena te dashura jam Doruntina nene e dy vajzave qe e kan plotesuar jeten time , ju percjell qe 7 vite nga shtatezanija ime e par tash ju bashkova edhe un rrethit tuaj shpresoj qe do kalojm mir me ju ????????

/komuniteti