Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave
Ju lutemi kyquni në Komunitetin BebaIme duke shfrytëzuar fushën e kyqjes në të djathtë, nëse nuk jeni të regjistruar, regjistrimi është falas. Regjistrohu tani.

Vale Musa

Nena te dashura a mundet dikush me ma sqaru me kjart ditet a ovullimit a jan 5 dit mas mbarimit te ciklit e deri diten e 20 tentoj te mbetem shtatzen flm nese pergjigjeni

/komuniteti