Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-biokimistin-klinik

Rreth testit te gjakut

Pershendetje doktoreshe Mrika, deshta te di me shume rreth ketij testit te gjakut qe e beni ne laboratorin tuaj, si behet, a paraqet rrezik dhe sa kushton? Ju faleminderit shume.

Arta Hoxha (6 vite më parë)

Dr. Mrika Kutllovci - Pervetica - mjek - biolog
Biokimisti klinik përgjigjet
Dr. Mrika Kutllovci - Pervetica

Pershendetje znj. Arta,

se pari do ishte mire te dija nese keni pyetur per Panorama testin,ose testin jo invaziv?

Nese per kete test keni pyetur,kete test ne e dergojme ne Paris ne laboratorin Cerba,ne marrim gjakun ne laborator tek gruaja shtatezene dhe e dergojm mostren ne France.Vete fjala jo invaziv do te thote i pa demeshem,dhe nuk paraqet asnje lloj rreziku per nenen dhe embrionin.Per detaje te tjera shtese dhe informacione,jeni e mirepritur cdo dite ne laboratorin Prolab,nga ora 07-20.

Gjithe te mirat.

Arta Hoxha (6 vite më parë)
Ju faleminderit shume!

/komuniteti