Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Heqja e lekures

Pershendetja Doktoreshë Kam djalin 3 vjet dhe para nje muaji ka filluar qe ti hiqet lekura nga shuplakat e duarve dhe nga shputat e kembeve. Te lutem me trego se qfare mund te jete dhe me udhezo qfare te bej sepse jam shume e shqetesuar. Faleminderit.

Lendita Haxhijaj (6 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

Pershendetje,

Per shkak te problemit ne shputa dhe shuplakaqe zgjat me shume se nje muaj, nevoitet ekzaminim dermatologjik dhe hulumtim laboratorik, Nderkohe, qe grumbullimi i informatave nese dikush nga familjaret e te dy prinderve ka problem te ngjajshem do ta ndihmoje diagnozen.

Cdo te mire.

/komuniteti