Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Depilimi me lazer

e nderuar pershendetje deshta te pyes sa eshte e demshme depilimi me lazer dhe a ben te perdoret rregullisht sepse un deshta ta kem ne shtepin time ta perdori vet por me par dua ta di a eshte e rrezikshme dhe aka rezultat te mir sepse jam lodh nga qimet tmerruse ju pershendes gjitha te mirat

******* Shqipjaa ******* ** (6 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

Pershendetje,

Trajtimi laserik eshte i suksesshem dhe i pa rezikshem ne duar te
profesionistit, Nderkohe qe trajtimi  shtepiak mund te paraqet rrezik
per shkak te djegjeve te mundshme dhe cicatrixeve.
Sa i perket qmimeve , eshte per tu quditur sepse askund ne Evrope nuk
ka qmime me te lira se ne Kosove

Cdo te mire.

hb (5 vite më parë)
deshta te pyes doktoresh, a egziston metode ku mund te rregullohet kjo pune me qimet sepse kam shume probleme dhe 1 her e provova por nuk pata sukses, me rekomandon prap apo perjetesisht do ti kem keto...

/komuniteti