Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Histeroskopi

Pershendetje doktorresh, faleminderit per pergjigjjet qe na ofron. Kete muaj bera histeroskopin dhe per fat shkoj shume mire deri ne perfundim sepse e kisha mitren ne forme zemre. Por jam bo shume merak ne letra ma ka shkru pas 2 muajve nje mini histeroskopi. Ju lutem me keshilloni ne keto pytje 1. A nuk eshte e mundur pas ciklit te pare mi shiqu mitren? 2. Pas sa kohesh mas histeroskopis eshte e lejushme me tentu per shtatzani?

Ina Ina (6 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje Ina

Te keshilloj qe te ndjekesh cfare te ka thene mjeku.

Miniisteroskopija vlerëson gjendjen reale pas ndërhyrjes.

Nese cdo gjeni do jetë normale, mjeku do te rekomandoj qe tre deri gjashtë muaj pas nderhyrjes te tentosh per shtatzenine.

Gjitha te mirat.

Ina Ina (6 muaj më parë)
Diana ose nuk po di taa perdori mir portalin sepse ska shume kohe qe jam kyq te lutem me dergo kerkesen
Ina Ina (6 muaj më parë)
Pershendetje Diana te lutem me dergo kerkese sepse aty te miqte nuk pom del per ta dergu ty kerkesen
Ana Ana (6 muaj më parë)
Ina a mundesh te behmi miq qe te bisedojm rreth ksaj teme edhe un kam bo te njeten gje si ti klm

/komuniteti