Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Java 16 ?!

Pershendetje edashur Dr Mimoza shpresoj te jeni mir .! Tani jam ne javene e 16 por deshta te them nga kjo jav me ka filluar dhimbja ne fund te barkut dhe dhimbje,mesi sjan te medha po sikur sme len te qet sppndo ajan nermale ajo ?! meqe kam kontrollem me 17 janaar pot dhimbja e mesit nga ana majt dhe fundi ne barkut ne anen e majt sjan te medha po sme len te qet ? Ju Faliminderit

Liridona M. (6 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje Liridona

Ne cfare shkruan, te rekomandoj te kontaktosh mjekun perpara Dantes se leje per kontroll per te vlerësuar gjendjen e shtatzenine . Gjithashtu bej analizen dhe kulturë te urines dhe sekrecioneve vagjinale.

Infeksionet mund te jene shkak per ankesën.

Te uroj shtatzani te mbare.

/komuniteti