Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Tentimi per shtatzeni

3 muaj po tentoj per shtatzani por pa sukses i kam ber te gjitha analizat me kan dal shum mir as nje infeksion nuk kam edhe pap testi ka dal mir ciklin e kam te regullt cdo 28 dit a mundet te me sugjeroni diqka qfar mund te bej qe nuk ngelem dot shtatzene ju faleminderit

(7 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje

Shkaqet e mos mbetjes shtatzene jane te shumta dhe une nuk mund te di se cfare duhet te besh ne kete situatë, pa te vleresuar nga ana gjinekologjike si dhe pa disa analiza dhe ekzaminime specifike.

Nese e shikon te arsyeshme me kontakto ne kliniken ku punoj duke shpresuar ne nje zgjidhje te problemit tend.

Gjithe te mirat

/komuniteti