Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Sekrecione kafe

Pershendetje jam ne javen 38 +3 sot ne mengjes kam patur sekrecione kafe tregon fillimin e lindjes apo mund te zgjas edhe dite te tjera ? Faleminderit

Xhejsika Haxhiaj (7 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje Xhensila

Situata qe shkruan e lidhur me moshën e shtatzenine, tregon se duhet te drejtohesh ne shtepine e lindjes per te vleresuar gjendjen.

Mbase bebi po vjen.

Te uroj te lindesh nje femije te shendetshem.

/komuniteti