Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Test shtatzanie

Pershendetje Kam vones cikli sod 8 dit kam bere teste qdo 2-3 dit mirpo vetem nje vij ka dal mbas ca orve kur e kam shiku ka dal nje vij e zbeht te gjitha testet a ka mundsi te jem shtatzan apo ndoshta jam ne fillim nuk pe di Ju falemderit

Ari Fejza (3 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje Ari,

Te rekomandoj te besh nje beta hCG qe eshte analize gjaku per te vleresuar nese je apo jo shtatzene.

Gjithe te mirat.

/komuniteti