Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Operimi gjate shtatzenise

Ne doren e majt me ka dale nje kist yndyrore dhe me duhet me operu me anstezi lokale . Nese je shtatzene ne javet e para a mundesh ta operosh doren me kete anastezi edhe a eshte e demshme per bebin ... Pres pergjigjen tuaj ...Faleminderit per mirkuptim!

Dina Sijarina (3 muaj më parë)

Dr. Mr. Sc. Shpend Ramadani - Specialist gjinekolog - obstetër
Mjeku përgjigjet
Dr. Mr. Sc. Shpend Ramadani

Pershendetje

Anestezioni lokal nuk mund te kete efekt ne shtatzeni.

Gjithe te mirat.

 

Dr. Mr. Sc. Shpend N. Ramadani

Obstetrician and Gynecologist Specialist

T. +383 44 120 609

/komuniteti