Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Eko java e 5

Përshëndetje, ju lutem nëse ka mundësi të më tregoni se nga cila javë e shtatzanis dallohet shtatzania në eko. Flm shum për përgjigjen.

Nadine Aliaj (1 vite më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje Marine

Kur ekografia behet me sonde intravaginale shtatzenia mund te vleresohet pas javes se peste. Ndërsa reshjet e zemres fetale digjohen pas javes se gjashtë te shtatzenise.

Gjithe te mirat.

/komuniteti