Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Testi hcg

Pershendetje sot bera analizen e hcg dhe me doli 319 iu/1 Diten e pare te ciklit fundit e kam pas me 11.04.2019 Sa javshe i bie te jem une ?

Dina Sijarina (1 vite më parë)

Dr. Mr. Sc. Shpend Ramadani - Specialist gjinekolog - obstetër
Mjeku përgjigjet
Dr. Mr. Sc. Shpend Ramadani

Pershendetje

Vlerat e ulta te beta hcg tregojne per nje shtatzeni te hershme por permes ketyre vlerave nuk mund te percaktohet mosha e shtatzenise.

 

Dr. Mr. Sc. Shpend Ramadani

Specialist gjinekolog obsteter.

Tel . 044 120 609

/komuniteti