Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Rreth ciklit

Pershendetje dr Mimoza Keta,deshta te ju pys rreth ciklit kohen e ciklit e kam pas me 7maj me 12maj bera nje test rezultoj negativ,te hanen e thirra mjeken me la takim te premten po jam disi ne angst,prej mujit shkurt kam pas vones cikli 2-3dit ket muj akoma skam,per qfar arsye mundt te kem kshtu vones cikli,nese mundin nje pergjigje se jam ne angst deri te premten skam vizit..!Ju faleminderit...!

Lenaa .. (1 vite më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje

Vizita gjinekologjike dhe ekzaminimi ekografik, mund te vleresoj situatën e shendetit tend dhe te gjejnë shkakun

Sipas rastit, jepet trajtimi.

Gjithe te mirat.

 

/komuniteti