Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Hapat oki ne shtatzani ñe javen e 38

A ndikojn hapat oki ne bebe pasi kam dhimbje dhembi shum dhe kur e pi oki me ndalet dhimbja jam ne javen e 38 a ndikojn te bebi

Florentina Berisha (1 vite më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje Florentino

Per moshen e shtatzenise qe je, perdorimi i Oki nuk ka influencë mbi bebin.

Te uroj te mundesh nje femijesh te shendetshem .

filoreta fjolla (10 muaj më parë)
prsh a ka mundesi mu mu pergji jam shtazan 2 muaj 1 jav edhe doktorrri ma beri qe fryti u zhvillu por zemra nuk po ju ndegjohet tha me shku mbas 5dite kontrroll jam shum marak

/komuniteti