Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Djegesime gjate urinimit

Jam.shtatzan nr javen e 13 po kom djegsim gjat urinimit a ndikon njasen te bebja e qfar duhet te boj ne ket rast flm per mirkuptim

Bebi Im .. (1 vite më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje Antigona,

Une te rekomandoj, te besh vizite gjinekologjike, analize dhe kulture te sekrecioneve vaginale per te vleresuar diagnozen dhe marre trajtimin e nevojshem.

Gjithe te mirat.

/komuniteti