Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Sekrecione dhe gjak

Pershendetje doktorresh. me 28.06.2018 e kam pasur ciklin e fundit, por a ka mundsi te kem ngelur shtatzan para 2 jave bera 2 teste te dyja me dolen pozitive te mjeku nuk kam shkuar deri mbrem rreth ores 21:00 se kisha sekrecione ngjyr kafe te trash edhe ni cop gjaku , me shikoj me ultraza por tha ësht heret me vrejt diqka e per sekrecione dhe gjak nuk me tha asgje, kisha pas qef me dit diqka prej teje

A K (5 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje Nora,

Te keshilloj qe te kontaktosh mjekun obsteter qe i ke besuar ecurine e shtatzenise, per te vleresuar gjendjen e qafes se mitres dhe shtatzenine.

Gjithe te mirat.

/komuniteti