Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Munges e ciklit
Pershendetje sot eshte dita e 6 e voneses se ciklit,ne mengjes bera nje test dhe me doli vija e dyte shummme pak e theksuar mezi shihet,gjate keti muaji kam perdor tabletat"babystart Fertiova" a ka mundesi qe nga tabletat te kem vones te ciklit?
Inara Ibra (6 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje

Me se miri eshte te beni nje analize beta hcg ne gjak me te cilen vertetojme pranin apo mospranin e shtatzenise per shkak se testet e urines ne shtatzeni te hershme nuk jane plotesisht te sakta.

Gjithe te mirat.

Lina00 (2 muaj më parë)
Pershendetje kam perdorur mrojts ( Kondom ) por asnjehre skam pas derdhje spermes brenda vagine , por cikli me eshte bonuar 9 dit k probleme me gjandren trioide dhe kam vajzen ne gji a munnta di cili eshte promblemi pse me eshte vonuar cikli ju falmnderit

/komuniteti