Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

A ka mundesi per nje shtatzani?

Unekam pasur ciklin me date 05 korrik deri me date 12 korrik. Te henen pata dhimbje lukthi dhe vjella nje here por me jo. Une deshta te pyes se a ka mundesi per nje shtatzani ? Sot e bera nje test dhe me doli negativ , nese analiza e gjakut e tregon rezultatin e sakte a mund ta bej ? Ju lutem me tregoni sepse jam 23 vjeqare dhe nuk deshiroj nje shtatzani.

Biondina Hulaj (5 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje Biondina,

Nese dyshon qe je shtatzene, bej beta hCG qe eshte analize gjaku .

Gjithe te mirat.

Edona Shala (4 muaj më parë)
A ke qene te mjeku,a ke bere me test ,qka ka ndodh me ty e dashur?

/komuniteti