Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Cikli dhe cisti

Pershendetje..para 1 muaji e gjysem kam konstatuar qe kam nje cist 18 mm ne vezoren e djathte i parrezikshem...problemi eshte qe ciklin e fundit e kam patur me 4 qershor dhe ende spo me vjen qe atehere...e shkakton cisti kete vonese mendon?

Soleila Elaaa (5 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje Soleila

Madhësia e kistit eshte shume e vogël per te qenve shkak i problemit qe shkruan.

Ndaj drejtohu tek mjeku gjinekolog per te vleresuar shkakun e crregullimit menstrual.

Gjithe te mirat.

/komuniteti