Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Analiza morfologjike

kam ber analizen morfologjike(java 22) dhe parametrat e perimetrit te kokes ac hc bpd kan dale posht normes (zhvillim i nje fetusi sa per 20 jave e 3 dit)..desha te di rreziqet qe mund te sjell..flm

Sava Podo (4 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje Sava

Perseritet edhe nje here ekzaminimin ekografik ne javen e 24, pasi te dhenat ekografike tregojne nje problem te bebi e cila kërkon ndjekje te kujdesshme nga mjeku gjinekolog.

Gjithe te mirat.

/komuniteti