Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Periodat

Pershendertje doktoresh. Kam nje problem 10 dit para se te me vin periodat kam dhimbje ne fund te barkut dhe shpines. Kam edhe fryrje barku. Amund te me ndihmosh me nje pergjigje?Apo mund te jete ndonje infeskion urinar? faleminderit nese me ndihmoni

Oli Fabi (1 vite më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje

Ajo qe shkruan, nuk ka lidhje me prani te ndonje infeksioni urinar. Sindroma paramenstruale dominohet me trajtim me kontakto ne kliniken ku punoj per te zgjidhur problemin.

Gjithe te mirat.

/komuniteti