Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Kam djegie kur urinoj dhe dhimbje ne vete

Kur urinoj kam djegie dhe kur perfundoj kam nje dhimbje te lehte ne vete. Kam dhe ere te pakendshme. Ju lutem mund te me keshilloni cfare duhet te ben

Alma Llakaj (11 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje Alma

Sa shkruan dyshoj per nje infeksion urinar por mundet qe te jete i kombinuar edhe me infeksion vaginal. Prandaj duhet te besh analize dhe kulture te urines dhe sekrecioneve vaginale.

Gjithe te mirat.

/komuniteti