Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Dhimbje ne fund te barkut

Pershendetje doktoreshe,kam dhimbje ne fund te barkut dhe e ndjej si rendese fundin e barkut ,ciklin e kam te me vie me 20in ,qfare mendoni a ka mundesi qe kjo simptome te jete e shtatzanise,theksoj tentoj per shtatzani ,flm shume nese gjeni kohe per pergjigjje

D E S A * 93 * (9 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Përshëndetje Desa,

Dhimbjet ne fund te barkut mund te vijne per shume arsye. Për te perjashtuar problemet gjinekologjike bej nje analize dhe kulture te sekrecioneve vaginale si dhe urines.

Gjithë të mirat.

Rime (6 muaj më parë)
Pershendetje! Dua te fine a mund te bej edhe nje femije tjeter? Une jam me mg kam bere nje femije ne moshen 23 vjece e bera pa problems. Tani jam 34 po sikur te jem shtatezane a rezikoj apo jo?

/komuniteti