Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Tentimi per shtatzeni

pershende mimoza..Shpresoj qe te jesh mirë. jam nje vajz 18 vjeqare dhe e martuar dhe ka 4 muaj qe tentoj te ngel shtatzane dhe keto 3muajt e fundit menstruacionet i kam pas te cregullta me kan ardhur 8-9 dit para . dhe pyetja ime eshte mos kam ndonje problem ne lidhje me kete ose eshte normale Shpresoj qe te ngeleni mire Pergjigjja juaj eshte kenaqesi per mua.

Lejla Abazi (5 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje serish Lejla

Shkaqet e mos mbetjes shtatzene jane te shumta dhe une nuk mund te di se cfare duhet te besh ne kete situatë, pa te vleresuar nga ana gjinekologjike si dhe pa disa analiza dhe ekzaminime specifike.

Nese e shikon te arsyeshme me kontakto ne kliniken ku punoj duke shpresuar ne nje zgjidhje te problemit tend.

Gjithe te mirat

Sarasara A (2 muaj më parë)
Wow lejla urime shtatzani te mbar
Saida (4 muaj më parë)
Pershendetje doktoresh jam 18 vjece dha jam 5 javeshe nese e abortoj a ka mundesi mos te ngelem me shtazan a do ket pasoja me von??
Lejla Abazi (4 muaj më parë)
Ju flm shum doktoresh por kete muaj jam shtatzane 3javeshe

/komuniteti