Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

A ka rrezik per shtatzani ne anus?

Pershendetje jam nje vajze 18 vjece dhe kam kryer mardhenie ne diten e fundit te ciklit po sperma ka kaluar ne anus dhe jo ne vagine, a rrezikon shtatzani?

Irida Deda (4 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Përshëndetje Rida,

Shkon në pamundësi fillimi i shtatzënisë në këtë rast.

Gjithë të mirat.

/komuniteti