Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Seksi oral
Pershendetje, a lejohet te behet seks oral gjate shtatzanis a e demton beben diqka ?
Besarta Rexhepi (3 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje,

Jo nuk e demton beben ne kete rast.

Gjithe te mirat. 

Fatimja (1 muaj më parë)
Pershendetje a mundet me m'tregu dikush qfar domethenje kur te kesh rrjedhje lengu te bardh kur te je shtatzan ne muajn e 6 .? Kam qen te gjinekologia ime nuk me ka preferu asgje tjeter perveq magnezium .

/komuniteti