Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Koha me e mire per test shtatzenie

Pershendetje,kisha pas deshir me na spjegu pak se kur esht koha me e mir per nje test shtatzanie,a jan te sakta testet qe behen para kohes se ciklit?Faleminderit

Ina Il (4 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Përshëndetje Nur,

Nese ke menstruacione të rregullta, atëherë bëj testin pas dy ditë nga vonesa e ciklit menstrual.

Të uroj fat.

Besarta Shala (3 muaj më parë)
Pershendetje me 28shkurt i kam pas ciklin por nuk me kan ardh hala domethan kan kalu termin e bona testin me ka dal negativ qka me propozoni a me prit hala apo.me ba nje kotroll te doktorri ultraza

/komuniteti