Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Implanoni

Pershendetje jam nja 23 vjecare kam djalin 2 vite per shkak mos me mbet shtatzan kam vendos implanon ne krah po tani e kam hek qe 5 muj po nuk po mbes shtatzan kam cikel te rregullt Menstrual nese mundeni memu pergjigj Faleminderit

Gena K (4 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje

Pas heqjes se implantit subdermal rikthehet fertiliteti (lindshmeria). Te rekomandoj te besh nje keshillim parakoncepsional pra disa analiza dhe ekzaminime per te gjetur shkakun perse nuk mund te mbetesh shtatzene Nese deshiron me kontakto ne kliniken ku punoj per ta zgjidhur se bashku problemin tend Nr i kontaktit 0692033965.

Gjithe te mirat.

/komuniteti