Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

A jam shtatzene?

Kam pas mardhenje 10 dit para ciklit pastaj me erdhi cikli a eshte e mundshme nje shtatzani edhe nesee vjen cikli menstrual... nese po kjo shtatzani a mund te verifikohet me mir me test shtatzanie apo me nje eho apo eshte e pamundur nje gje e tille

Dona Gashi (8 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje

Sekrecionet hemoragjike qe ke patur tregojne per rrezikun e nje lindje parakohe. Te rekomandoj te besh nje vizite te mjeku qe do te ndjeki lindjen tende.

Te uroj lindje te mbare.

F & F Sh & S ... (8 muaj më parë)
Përshëndetje dr. Dona gashi nuk qenka shtatzan, përgjigja nuk ishte në përputhje me pytjen. Rishikim..!
ritaketa (8 muaj më parë)
prsh kam prit ciklin me 23 maj por akoma asgje kam bere teste por negative por para dates 23 dy dit kam pasur njolla te lehta gjaku

/komuniteti