Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Hormonet dhe dalja e qimeve

Pershendetje doktoresh jam nje vajz 24 vjeqare dhe problemi im eshte se kam qime te zeza ne mjekerr dhe pak ne qaf, nuk e di a eshte shkaku i hormoneve apo diqka tjter....a mund te me rekaomandoni ju ndonje medikament apo qka me rekomandoni.! faleminderit shume!!

Erza Bytyqi (5 vite më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Përshëndetje Erza

Të rekomandoj të bësh një konsultë me mjekun endokrinolog. Ai do të rekomandojë të bësh analiza specifike të hormonale. Duke u bazuar në rezultatet e këtyre analizave mjeku specialist, endokrinologu, do rekomandojë trajtimin e nevojshëm.

Gjithë të mirat.

/komuniteti