Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


A mund të mbetet shtatzënë?

Ndoshta eshte nje pyetje pa vend mirepo me intereson shume te marre nje pergjigje nga ju! Me falni nese perdore gjuhe banale mirepo kam deshire ta di se: A mund te mbetet shtatzene nje femer e virgjer ne rast qe derdhet sperma brenda ne vagine te saj?

Dardan Gashi (3 vite më parë)

 • MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe Gjinekologja përgjigjet
  MD Mimoza Keta

  Përshëndetje Dardan

  Nëse penisi ka penetruar në vaginë pa u çarë himeni (himeni mund të jetë elastik), mundësia e shtatzënisë ekziston.

  Gjithë të mirat.

Shto Koment

 • Dardan Gashi (3 vite më parë)
  Doktoresh kam edhe nje pyetje sepse jam i shqetesuar:Pas sa kohe fillojne simptomat e para te shtatzenise si te vjellat apo ndonje dhembje apo crregullim?? Apo a mund te dihet dicka pas nje muaji te mardhenies?

kthehu
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.