Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Dhimbje e shpines

...Jam 21 javeshe dhe ka disa dite qe me kap nje dhimbje ne shpine ne zonen afer veshkave vetem ne nje ane, dy dite e pata nga e djathta tani kam 2 dite qe me dhemb ana e majte, dhe me mban disa minuta por dhimbja eshte goxha e madhe dhe nuk pushon nqs nuk shtrihem dhe ti bej masazh vendit qe me dhemb,theksoj qe nuk kam vuajtur ndonjehere nga veshkat apo nga ndonje infeksion...Keni ndonje mendim cfare mund te jete?

Armela Kadiu (1 vite më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Përshëndetje Armela

Të rekomandoj te besh analize dhe kulture te urines, te cilat mund t'i vleresoj ne klinike time. Nese rezultojnë me shifra normale, ankesa mund te jete probleme qe zgjidhjen e jep mjeku neurolog.

Të uroj shtatzeni te mbare.

/komuniteti