Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Dhimbje barku

Prsh doktoresh,uroj te jeni mir dashta te me jepni nje mendim rreth dhimbjes ne anen e majt ne fund te barkut kur po kam mardhanje po njej dhimbje té fort ne anen emajt,mestracionet i kam te qrregullata amo ket dhimbje e kom qe 2 her se pom ndodh dhimbje therrse

Zyma Alija (1 vite më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje Zyma

Nga sa shkruan, mundet qe te jete i pranishem nje infeksion ne vezore. Kjo duhet diagnostikuar nga mjeku gjinekolog dhe trajtuar.

Mos neglizhoni.

 

/komuniteti