Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Rreth vezoreve

Pershendetje doktorresh dashta me t tregu jom kon vizit te ni gjinekolog turk edhe m tha qe vorja e djatht u kapper ni lekur edhe kjo e bon qe tuba e djatht per mu mshel a ka mundsi mem tregu a mjekohet pa operi veq me terapi edhe tha qe operimi i tubav ska sukses kot e bo nderhyrje veq me bo me ivf diqka me von nuk mla pershtypje kjo kontroll per derisa nuk mdha terapi ose diqka tjeter po mendjen veq te ivf edhe kogja ni qmim per ivf e dashta edhe mendimin tond rreth ksaj se une veprova qysh udhzut qe po kom shumm dhimt ne anen e djatht te vezorja Fleminderit per mirekuptim gjitha t mirat...

~ Lølã~ (1 vite më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Përshëndetje Lola

Une mund te te jap nje keshille nese do te te vizitoja dhe ekzaminoja vete. Ne kushtet qe shkruan, me mbetet ti besoj mjekut ku je vizituar.

Sa per IVF , mund t'a besh ne Tirane pasi cmimet jane me siguri ne te ulëta.

Gjithë te mirat.

/komuniteti