Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Ditet e ovullimit

Pershendetje desha te pys cikli mka ardh me 25 shkurt deri me 1mars kur kam ditet e ovulimit nese ki mundsi mem tregu mirmbetsh

(1 vite më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Përshëndetje Valdrina

Kur cikli eshte i rregullt me rreth 28-te dite, ditet e ovulimit jane rreth dites 14-16. Mire eshte qe rreth dites 14-te, te besh nje ekzaminim ekografik per te vleresuar maturimin e folikulit.

Gjithë te mirat

/komuniteti