Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Kujdesi ndaj bakterieve

Doja tju pyesja si behet djathi kackavall i deles ne shqiperi? Me qumesht te pasterilizuar apo te sterilizuar.? A mund te haj nje shtatzene ne muajin e 5 djath te tille apo duhet te ket kujdes nga bakteret. Ju falanderoj per pergjigjen. Qofshi mire

Romela Bare (1 vite më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Përshëndetje Romela

Gjate shtatzenise, nuk rekomandohet ngrenia e djathrave te bute per shkak te listetiozes.

Gjithë te mirat.

/komuniteti